pozostały min
Trzymam Cię za rękę. Jesteśmy tu: Strona główna Blog Artykuł
Czas czytania: 8 min
Poziom trudności:

Jak przestać konkurować ceną?

Podaj dalej

 


Podobało Ci się? Chcesz wiedzieć, kiedy pojawi się nowy odcinek? Subskrybuj!

Taxi to amerykański serial komediowy z lat 70. Opowiada o zabawnych perypetiach nowojorskich taksówkarzy. Jedną z głównych ról w nim odgrywa Christopher Lloyd (którego być może kojarzysz z filmu „Powrót do przyszłości”). Wciela się on w rolę Jimma Ignatowskiego, zwanego przez kolegów i koleżanki z pracy Iggy. I choć Iggy’emu dopisuje nieprzeciętne poczucie humoru, to narzeka na brak klientów.

Ma niewielu pasażerów, a ci, których uda mu się przez przypadek zdobyć, niechętnie płacą za kurs jego taksówką i zostawiają mu niewielkie napiwki. Biorąc pod uwagę fakt, że Iggy konkuruje z ponad tysiącem innych taksówkarzy w Nowym Jorku, to nie jest on najszczęśliwszym bohaterem tego serialu.

Pewnego dnia jednak postanawia to zmienić i decyduje, że zostanie najlepszym taksówkarzem w NYC. Pod koniec tego odcinka pasażerowie nie chcą wysiadać z jego taksówki, chętniej płacą mu wyższe ceny za przejazd, zostawiają wyższe napiwki i dają dodatkowe pieniądze za to, żeby ich przewiózł jeszcze kilka razy po Nowym Jorku.

Jak mu się to udało? Jak udało mu się wygrać z tak liczną konkurencją i co takiego zrobił