Podcast Marketing z głową - Łukasz Hodorowicz
pozostały min
Trzymam Cię za rękę. Jesteśmy tu: Strona główna Blog Artykuł
kategoria: Marketing
Czas czytania: < 1 min
Poziom trudności:

Podcast Marketing z głową

Wreszcie się udało! Pomysł na podcast buszował w mojej głowie od kilku miesięcy. Jednak zawsze coś stawało na drodze. A przynajmniej tak mi się wydawało. Prawda jest taka, że szukałem wymówek. Okazało się, że musiałem po prostu przyzwyczaić się do własnego głosu w słuchawkach.

Ale pomysł o podcaście nie dawał mi spokoju. Rósł niczym kula śnieżna tocząca się po zboczu góry. W pewnym momencie stał się już na tyle duży, że trzeba było coś z nim zrobić. I tak w ciągu kilku dni nagrałem 3 pierwsze odcinki podcastu Marketing z głową. Nagrania z pewnością dalekie są od ideału. Dźwięk mógłby być lepszy. Dykcja jeszcze nie taka, jaka być powinna. Ale sztuka polega na tym, aby zdać sobie sprawę, że idealnie nie będzie nigdy.

Skąd tytuł Marketing z głową? Bo żeby robić dobry marketing i skutecznie sprzedawać musimy wiedzieć, co klienci myślą. Jak podejmują decyzje i czym kierują się podczas zakupów. Dlatego w podcaście zaglądamy do głów konsumentów i szukamy odpowiedzi na pytanie „Jak klienci kupują?”

Zgodnie z założeniem marketingu 5.0 zastanawiamy się, jakie mechanizmy psychologiczne działają na klientów. Dlaczego kupują właśnie ten produkt, a nie inny. Dlaczego kupują, czyli jakie problemy chcą rozwiązać.

W podcaście znajdziesz konkretne casy i przykłady, które możesz zastosować w swoim biznesie. Stawiam na zrozumiały przekaz i wiedzę, którą łatwo wdrożysz. Bez naukowego żargonu i terminologii. Ma być przyjemnie, ale jednocześnie konkretnie i skutecznie.

Pierwsze odcinki podcastu poświęcam cenom. Rozmawiamy o czynnikach, które sprawiają, że ludzie są gotowi zapłacić za produkt wyższą cenę. Nawet jeśli na rynku jest tańsza konkurencja. Na ten temat poświęcę w sumie 9 odcinków. Po jednym w każdym tygodniu.

Podcastu posłuchasz na:

Przyjemnego słuchania i do usłyszenia!

Podobało Ci się? Mam więcej.
Sprawdź też inne artykuły..
Łukasz Hodorowicz - Blog | Podcast | Newsletter o marketingu

Pomagam firmom osiągnąć sukces, tworząc skuteczny marketing. Jestem tu, bo wierzę, że każda firma może stać się wielka. Musi tylko nauczyć się, jak robić marketing, który działa. I uważam, że świat był smutny, zanim pojawił się serial PRZYJACIELE.

Potrzebujesz marketingowego wsparcia?

Porozmawiajmy. Bez zobowiązań.
Powiem Ci co mogę zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.